PASAULSLAVENAIS CILVĒKU UZVEDĪBAS EKSPERTS

STARPTAUTISKI PUBLICĒTU DARBU AUTORS

Dr. John Demartini

ES PATIEŠĀM ESMU “UZLAUZIS” KODU

SAISTĪBĀ AR TO, KĀ PĀRVALDĪT 4 SVARĪGĀKĀS JŪSU DZĪVES JOMAS… 

PAŠ-MEISTARĪBA, BIZNESA MEISTARĪBA, FINANSIĀLĀ MEISTARĪBA, LĪDERĪBAS MEISTARĪBA

 

SEMINĀRS | 2018. GADA 27. NOVEMBRĪ | Rīga, Radisson BLU Latvija

 

 

Kā atainots

 

 

Liels PALDIES visiem 2018. gada konferences dalībniekiem un visiem tiem, kas ar savu ieguldījumu šo pasākumu ir padarījuši lielisku!

PALDIES par to, ka esat kopā ar mums un kopīgi palīdzat šī pasākuma veidošanā!

John Demartini tika atainots leģendārajā un satricinošajā dokumentālajā filmā The Secret kopā ar pasaules vadošajiem zinātniekiem, autoriem un filozofiem, atklājot zināšanas, kas pilnībā pārveidoja ikkatras personas dzīvi un biznesu, kas šo noslēpumu uzzināja…

PAR KO IR A DAY OF MASTERY?

“Esmu izveidojis šo vienas dienas intensīvo programmu, lai Jūs varētu uzzināt un apgūt praktiskus rīcības soļus, kas jāīsteno nekavējoties, lai tādējādi iemantotu lielākas līderības un vadības prasmes, augstāku produktivitāti un attiecīgi lielākus ienākumus, turklāt Jūs varēsiet daudz efektīvāk un prasmīgāk sasniegt savu personīgo labklājību un biznesa izaugsmi.”

~ John F. Demartini

PAR 

Dr. JOHN 

DEMARTINI

KĀ ATAINOTS

PASAULSLAVENS SPECIĀLISTS CILVĒKU UZVEDĪBAS JAUTĀJUMOS, PĒTNIEKS, AUTORS UN STARPTAUTISKS PEDAGOGS.


Dr. John Demartini tiek uzskatīts par vienu no pasaules vadošajām autoritātēm cilvēku uzvedības un personiskās attīstības jomā. Viņš ir Demartini Institūta dibinātājs, veicot individuālus pētījumus un vadot izglītības organizāciju, kuras mācību programmā ietilpst vairāk nekā 72 dažādi kursi, kas aptver daudzveidīgus cilvēka attīstības aspektus. Viņš ir izstrādājis virkni risinājumu, kas piemērojami visa veida tirgiem, nozarēm un vecuma grupām. Dr. John Demartini izglītības programma aptver ārkārtīgi plašu amplitūdu – no uzņēmumu pilnvaru programmām, finanšu pilnvaru stratēģijām, pašattīstības programmām, attiecību risinājumiem un līdz pat sociālās pārveides programmām. Viņa mācības pamatā tiek īstenotas jautājumu veidā, vēršot cilvēciskos faktorus un ar tiem saistīto tematisko loku uz daudzskaitlīgu, spēcīgu instrumentu apjomu, kas sevi laika gaitā ir pierādījuši.

Dr. John Demartini ir izpētījis vairāk nekā 30 000 grāmatu visās definētajās akadēmiskajās disciplīnās, sintezējot gadu gaitā krātās zināšanas, ar kurām viņš dalās uz skatuves vairāk nekā 60 valstīs. Viņa prezentācijas vai referāti, semināri vai darbsemināri atstāj iespaidu gan uz klientu uzvedību, gan arī atklāj viņu rīcībā esošās pilnvaras.

A Day Of 

Mastery


In High Performance, Business & Leadership


AR DR. JOHN DEMARTINI

Dārgie draugi,

ES PATIEŠĀM ESMU “UZLAUZIS” KODU SAISTĪBĀ AR TO, KĀ PĀRVALDĪT 4 SVARĪGĀKĀS JŪSU DZĪVES JOMAS…

un kā apmācīt ikvienu cilvēku neatkarīgi no Jūsu vecuma, izglītības vai prasmju līmeņa, padarot Jūs par savas dzīves un biznesa meistaru.

Es jums atklāšu, kā būt attapīgiem viņu uztverē un rīcībā. Savukārt tad – neatkarīgi no tā, kas notiks Jūsu ceļā, Jūs zināsiet, ko darīt, lai savā dzīvē sasniegtu ko neparastu.

 

Šajā ļoti iedvesmojošajā A Day of Mastery darbseminārā piedāvāšu četrus moduļus:          

PAŠ-MEISTARĪBA

Kā sevi apvaldīt, lai iegūtu un saglabātu prasmi būt koncentrētam, līdzsvarotam, klātesošam, spēcīgam, mērķtiecīgam, pacietīgam un produktīvam? 

BIZNESA MEISTARĪBA

Augstākās prioritārās darbības uzņēmējdarbības izaugsmē, produktivitātē un rentabilitātē. 

FINANSIĀLĀ MEISTARĪBA

Kā vairot bagātību – lai jums ir nauda savas dzīves beigās, nevis dzīves beigas naudas dēļ? Jūsu finansiālās neatkarības palielināšanās.

LĪDERĪBAS MEISTARĪBA

Kādas ir lielākās labāko vadītāju prioritārās darbības visā pasaulē? Ko var pielāgot un ātri izmantot, turklāt ar ievērojamiem rezultātiem?

 

KAD DZĪVOJAT SASKAŅĀ AR SAVĀM VISAUGSTĀKAJĀM VĒRTĪBĀM, JŪS KĻŪSTAT PAR IEDVESMAS PILNU UN ATMODINĀTU ĢĒNIJU. 

Kad Jūs dzīvojat atbilstoši savām zemākajām vērtībām, Jums ir nepieciešama nepārtraukta ārējā motivācija.

Mani ļoti iedvesmo gaidāmā viesošanās Rīgā A Day of Mastery, un es darīšu visu iespējamo, lai darbsemināra laikā Jūs gūtu iekšējo motivāciju un skaidri noteiktu augstākās prioritārās darbības, lai Jūs sasniegtu panākumus 4 svarīgākajās Jūsu dzīves jomās.

 

Ar cieņu, Dr. John Demartini

 

 

“Kad iekšējā balss un vīzija ir daudz dziļāka, skaidrāka un skaļāka par visiem ārpusē esošajiem viedokļiem, Jūs esat sācis pārvaldīt savu dzīvi.”

PAPILDU INFORMĀCIJA PAR FORUMU


NORISES VIETA

RADISSON BLU LATVIJA konferenču centrs

Elizabetes ielā 55, Rīgā

DATUMS: 27.11.2018.

LAIKS: 10.00–17.00

Dalībnieku reģistrācija sākas 09.00

 

KO CILVĒKI SAKA PAR RIGA BUSINESS FORUM?


Liels paldies visiem dalībniekiem par idejām un atbalstu! 

 

 

„Viss bija izcili – vienkārši un tik ļoti spēcīgi! Paldies!”

„Es domāju, ka “Rīgas Biznesa Forums” ir vieta, kur iespējams satikt tos cilvēkus, kas patiesi tiecas uz izcilību. Līdz ar to šo personību iepazīšana, savstarpēja komunikācijas veidošana personīgi man kalpo par visvērtīgāko ieguvumu. Lielisks darbs!”

„Ir grūti aprakstīt, cik ļoti esmu priecīga par to, ka varēju šeit būt. Visapkārt virmoja tik daudz lielisku ideju, noderīgas informācijas par uzņēmējdarbības izaugsmi un labklājību. Nevaru vien sagaidīt, līdz tikšu mājās un sākšu visu apgūto realizēt savā ikdienas dzīvē.”

„Nekad neesmu pat uzdrošinājies sapņot, ka personīgi varētu satikt Mr. Brian Tracy. Tā ir “Rīgas Biznesa Foruma” dāvātā neticamā un fantastiskā iespēja!”

„Es esmu ļoti praktisks cilvēks un man nepatīk “bla bla bla” runas. “Rīgas Biznesa Forums” ir patiesi praktiska konference, kas satura ziņā nolaižas uz zemes un aktualizē reālās dzīves jautājumus. Silti iesaku to apmeklēt ikvienai personai, kas ir saistīta ar biznesu. Un, protams, vēlu “Forumam” visu to labāko!”

“Es negaidīju, ka konference būs tik lieliska, tomēr ideju amplitūda saistībā ar biznesa un personīgo dzīvi bija bagātīga. Es šo pasākumu ļoti izbaudīju.”

RIGA BUSINESS FORUM ir iniciatīva, kas apvieno līderus un vadītājus, akadēmiķus un profesionāļus, lai dalītos ar spēcīgām idejām, kas stiprina uzņēmējdarbības un vadības kultūru.

Confinn

“Confinn” ir konferenču organizators Eiropā, kas specializējas biznesa un attīstības pasākumu organizēšanā. 


26601182

info@confinn.eu