LV icon  RU icon

PIRMO REIZI JOPROJĀM LEĢENDĀRAIS

BRIAN TRACY


 HIGH PERFORMANCE BUSINESS & LEADERSHIP

SEMINĀRS RĪGĀ 2015. GADA 13. OKTOBRĪ


KĀ VISSTRAUJĀK AUGOŠIE UN IENESĪGĀKIE UZŅĒMUMI VISĀ PASAULĒ SASNIEDZ PANĀKUMUS TIRGŪ PAR SPĪTI NOTEIKTAJAI KONKURENCEI?

Liels paldies par piedalīšanos RĪGAS BIZNESA FORUMĀ. Mēs patiesi ceram, ka tikšanās ar mūsu īpašo viesi BRIAN TRACY bija neaizmirstama un rosināja jaunas atklāsmes Jūsu biznesa un personiskās attīstības ziņā.

Pateicamies par to, ka bijāt ar mums kopā un kopīgi piedalījāties šī izcilā notikuma realizācijā. 

KOPĀ AR BRIAN TRACY, VIENU NO MŪSDIENU TOP BIZNESA REFERENTIEM PASAULĒ


 JŪS APGŪSIET PRAKTISKAS STRATĒĢIJAS, TAKTIKU UN PRASMES, KURAS PRAKTIZĒ LABĀKIE VADĪTĀJI IKKATRĀ ORGANIZĀCIJĀ PASAULĒ!

BRIAN TRACY PUBLICITĀTE

KAM VAJADZĒTU APMEKLĒT?

SASNIEDZIET SAVUS BIZNESA MĒRĶUS ĀTRĀK, NEKĀ JŪS KĀDREIZ ESAT DOMĀJIS, KA TAS IR IESPĒJAMS

LĪDERI UN VADĪTĀJI

Vai jūs kādreiz esat piedzīvojis to, ka pēc ikvienas, kādas vien eksistē, biznesa veidošanas tehnikas izmantošanas jūs turpināt piedzīvot tos pašus viduvējos rezultātus kādā no savām biznesa jomām? Taču, ja jums būtu iespēja atrast un ieviest pierādītu sistēmu ar stabilu pamatu “smart” uzņēmējdarbības principiem, pēcāk pievienojot progresīvo metožu nepārspējamo apvienošanu, kas rezultējas ar absolūtiem panākumiem? Tagad to ir iespējams īstenot.

PĀRDOŠANAS PROFESIONĀĻI

Pārdošanas jomā strādājošiem cilvēkiem ir viens no grūtākajiem darbiem mūsdienu pasaulē. Turklāt ar katru gadu tas kļūst arvien smagāks. Konkurence kļūst sīvāka, pieejamās perspektīvas izvēle ir lielāka, un cenu kari turpinās. Šī semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar to, kā pārdošanas speciālisti var pārveidot pārdošanas praksi tā, lai pārtaptu par pārdošanas līderiem, iegūstot pastāvīgus klientus, sagraujot konkurenci un palielinot savus pārdošanas apjomus par vismaz 300 % divu gadu laikā.

START-UPS

Labākie uzņēmumi ir balstīti uz ko vairāk nekā tikai “vīziju”, produkta kvalitātes ideju vai dibinātājiem. Ja jūs esat iecerējis iekarot pasauli, šī uz strauju virzību orientētā semināra laikā jūs tiksiet iepazīstināts ar idejām par to, kā sasniegt pasaules biznesa klases panākumus ātrāk un lētāk, nekā jūs varētu iedomāties, tādējādi kļūstot par Nr.1 savā nišā.

“Patiess vērtību mērs jebkura biznesa līderim un vadītājam ir izrāde.”

– Brian Tracy

KO JŪS IEMĀCĪSIETIES?

ŠAJĀ PASAULĒ POPULĀRAJĀ UN UZ STRAUJU VIRZĪBU ORIENTĒTAJĀ SEMINĀRĀ JŪS APGŪSIET VIRKNI PRAKTISKU, PIERĀDĪTU SRATĒĢIJU UN TEHNIKU, KURAS BŪS IESPĒJAMS REALIZĒT NEKAVĒJOTIES, TĀDĒJĀDI ĀTRĀK VEICINOT SAVA UZŅĒMUMA IZAUGSMI.

KĻŪSTI Nr. 1 SAVĀ TIRGŪ

apgūstot praktiski pierādītas un efektīvas stratēģijas, lai domāšanas un gudrības ziņā uzveiktu savus konkurentus, vienlaikus piesaistot un noturot labākos klientus.

PALIELINI SAVU PĀRDOŠANAS APJOMU PAR 300 % 2 GADU LAIKĀ

piemērojot spēcīgu taktiku, ko izmanto visstraujāk augošie un ienesīgākie uzņēmumi pasaulē, tādējādi sasniedzot panākumus tirgū.

PĀRVEIDO SAVU BIZNESU VEIKSMĒ

iemācoties uz rezultātu orientētu pieeju un kļūstot veiksmīgam biznesa darījumos, vienlaikus piesaistot cilvēkus, naudu un resursus ar maksimāli veiksmīgu rezultātu.

PAR BRIAN

Brian ir pasaulslavens 55 grāmatu autors, kas ierindojas vislabāk pārdoto grāmatu sarakstu virsotnē. Viņš ir piedalījies vairāk nekā 5000 sarunās un semināros, kā arī strādājis ar vairāk nekā 1000 uzņēmumiem visā pasaulē.

Brian Tracy runas ir uz strauju virzību orientētas, informatīvas, patīkamas un interesantas. Brian piemīt brīnišķīga spēja pielāgot sarunu konkrētai auditorijai. Viņš piedāvā virkni lielisku ideju un stratēģiju, kas papildinātas ar neparastu faktu kombināciju, humoru, atziņām un praktiskām koncepcijām, kuras skatītāji var piemērot nekavējoties, lai sasniegtu labākus rezultātus.

PIEVIENOJIES BRIAN NEAIZMIRSTAMĀ SEMINĀRĀ RĪGĀ

KO DALĪBNIEKI SAKA PAR BRIAN?

“Man šobrīd ir 5 no Brian Tracy grāmatām, tai skaitā viņa jaunākā grāmata “Ceļš uz bagātību”. Es no sirds iesaku viņa grāmatas visiem, ko vien pazīstu. Brian Tracy ir meistars, kurš iepazīstina ar jaudīgiem principiem un efektīvu vienkāršību. Viņš ir bijis mans treneris, kā rezultātā es šobrīd veidoju savu uzņēmumu un dzīvoju saviem sapņiem. Paldies par jūsu dalīšanos informācijā, kas palīdz citiem sasniegt un ticēt saviem mērķiem!”

Danny Gilbert

Uzņēmējs un referents par motivācijas jautājumiem

“Personīgie panākumi un Brian Tracy ir sinonīmi. Es nepazīstu nevienu cilvēku, kurš labāk par Brian spētu jums iemācīt to, kā gūt panākumus. Viņš jebkuru lietu padara skaidru, pierādot to ar savu ievērības cienīgo dzīvi. Ja Brian kaut ko iesaka, tad tas ir arī jāīsteno, viņš zina, ko runā.”

Jim Cathcart

Autors, The Acorn Principle

“Ja jūs vēlaties kļūt lielisks un iedvesmojošs runātājs, jums šīs prasmes ir jāapgūst no vislabākajiem profesionāļiem. Brian Tracy uz skatuves ir īsta “superzvaigzne”. Viņš ir cilvēks, no kura iespējams apgūt prasmi, kā klausītājus mācīt soli pa solim, vedot no nekurienes uz lielisku rezultātu referentu biznesā. Neviens to nespēj izdarīt labāk par Brian.”

Mark Victor Hansen

Grāmatas līdzautors, Chicken Soup for the Soul

“Es esmu sastapies ar daudz iedvesmojošiem referentiem, taču nevienu no viņiem nevar salīdzināt ar Brian Tracy. Viņa seminārs spēja noturēt nedalītu manu uzmanību, tas bija aktuāls saistībā ar manu darbu un privāto dzīvi, vienlaikus atklājot jaunas tehnikas, ko es varēju nekavējoties izmantot, tiklīdz atgriezos atpakaļ birojā. Tāpat es piereģistrējos viņa mājas lapā, lai ikdienu saņemtu citātus un jaunumus, kas mani joprojām motivē un saglabā manu koncentrāciju uz savu mērķi – būt labākajam un visproduktīvākajam cilvēkam, kāds varu būt gan darbā, gan arī mājās.”

Cory Beath

Biznesa pārdošana, Yellow Pages Group

PAPILDINFORMĀCIJA PAR SEMINĀRU

NORISES VIETA

“Radisson Blu Latvija” konferenču centrs

Elizabetes ielā 55, Rīgā

Radisson Blu Latvija

DATUMS: 13.10.2015.

LAIKS: 10.00–16.00

Dalībnieku reģistrācija sākas 09.00

RIGA BUSINESS FORUM ir iniciatīva, kas apvieno līderus un vadītājus, akadēmiķus un profesionāļus, lai dalītos ar spēcīgām idejām, kas stiprina uzņēmējdarbības un vadības kultūru.

Brian Tracy ir valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors uzņēmumā “Brian Tracy International”, kas specializējas privātpersonu un organizāciju apmācību organizēšanas un attīstības veicināšanas jomā. Brian mērķis ir palīdzēt jums sasniegt savus personīgos un biznesa mērķus ātrāk un vieglāk, nekā jūs jebkad to spētu iedomāties.

Confinn

“Confinn” ir konferenču organizators Eiropā, kas specializējas biznesa un attīstības pasākumu organizēšanā. 

Sazinieties: info@confinn.eu